חכמת הנסתר - רצון אמונה ותודעההכוח לשנות!!!


בכוח הרצון האמונה והתודעה.

כוח הרצון המונע מהאמונה והתודעה הפנימית העמוקה הם הכלי החזק והעוצמתי ביותר או המתנה הכי חשובה שהאדם קיבל מרגע לידתו.

גם המדע יודע ומשוכנע שהצלחה איננה קשורה לרמת משכל ולרמת הידע,

כוח הרצון משול לתינוק בן יומו - ההתפתחות האישית שלו תלויה באמונה ובתודעה הפנימית כי הם הכלי שיניע אותו להתפתחות השגיות הצלחה והגשמה עצמית. 

כאשר הרצון האמונה והתודעה הפנימית מתאחדים והופכים לכלי אחד המוטביציה האישית הופכת לכוח ממשי, הדלק שמתחזק ומניע אותנו, להתתפתחות השגיות הצלחה והגשמה עצמית.

בתוך כל אחד מאתנו קיים הניצוץ הזה שיכול להדליק את האור ולהאיר את הדרך להצלחה. בלעדי הניצוץ אין אור, ולא משנה מה נעשה תמיד נהייה שרויים בתוך האפלה.

אולי לחלק ממכם זה ישמע כמנטרה או קלישאה שחוזרת על עצמה שוב ושוב בכול מיני פוסטים מאמרים סדנאות וכ"ו....בפייסבוק או רשתות חברתיות ואינדקסים שונים על ידי מדריכים יועצים מיסטיקנים ומורים רוחניים למינם..

העולם התפתח והגיע לאן שהגענו היום, יותר בזכות חלומם של אנשים, בזכות הרצון האמונה והתודעה הפנימית העמוקה שדחפה אותם להגשים את עצמם ואת אמונתם, לאו דווקא בזכות אנשי הספר והשכל, אלא יותר בזכות חכמת הנסתר = רצון אמונה ותודעה פנימית עמוקה,

להעצים את אנרגיות הרצון, לפתח את האמונה והתודעה הפנימית בדרך להגשמה עצמית, ליצור את הכלי הנכון ממנו אנו שואבים ומקבלים את האנרגייה שהיא המזון הרוחני והנפשי שמניעה אותנו להגשים את עצמנו.

אתם יכולים להיות פועלי בניין פשוטים, לעבוד וללמוד ולרכוש פרקטיקה ומיומנות, ללמוד את חוקי הבנייה באופן מעשי, להיות מנהלי עבודה בבניין, ליצור קשרים ולהתפתח, ואחר כך להיות עצמאיים וקבלנים קטנים, ומשם הדרך סלולה בהדרגה להגיע לאן שרק תרצו..

אתם יכולים להיות בעלי בסטה של ירקות בשוק, ללא השכלה ולאט לאט להיות בעלי חנות ומרכול קטן, אחרי זה בעלי מררכול עם סניפים רבים, ואחרי זה להתרחב לעוד ועוד תחומים כמו תקשורת נדל"ן כיוצ"ב ... דוגמאות לא חסרות... זה מתחיל מהנקודה הנמוכה ביותר ובהדרגה לנקודה גבוהה יותר ועוד ועוד נקודות בסולם ההצלחה וההשגיות,

זוהי חכמת הנסתר הקיימת בתודעה הפנימית של כולנו עלינו רק למלא את הכלי באיחוד הכוחות רצון אמונה ותודעה כדי שהניצוץ ידליק את האור ויאיר את מסלול דרכנו במסע החיים בדרך למימוש והגשמה עצמית.

ככל שנאמין בעצמנו נגדיל את עוצמת האור והתודעה הפנימית, ככל שעוצמת האור תגדל הרצון יתעצם יתפתח ישלח זרועות ויעמיק שורשים איתנים. כדי שעץ החיים יתפתח ויצמח ירבה בענפים פורחים יציבים ומלבלבים.

לפתח את הרצון, ליצור את כוח האמונה, להתחבר לתודעה הפנימית העמוקה לחכמת הנסתר, להדליק את הניצוץ ולהאיר את הדרך במסע החיים למימוש והגשמה עצמית,

ייעוץ והכוונה להעצמה והגשמה עצמית, העצמה של תדר אנרגיית הרצון והאמונה היוצרים את המעגל האנרגטי הנדרש לחיבור לתודעה הפנימית העמוקה וחכמת הנסתר הקיימת בפוטנציאל האישי של כולנו.

בניית תהליכים של הגברת המודעות העצמית, בידיעה, שיש ביכולתנו וכוחנו לשנות מציאות ולהגשים מטרות.
אור ואהבה לכולם

מאת שלמה טל מיסטיקן, מנטור רוחני, מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור להגשמה עצמית ייעוץ הכוונה סיוע ופיתוח המודעות העצמית.

מתקשרים עכשיו 072-2280545

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קארמה - סיבה ותוצאה

מהו אושר