מיסטיקנים - פתרון חלומותמיסטיקנים


חלומות: 

 
ישנם כאלו שרוצים לישון ולחלום על אהוב יקר, על אי ודד מלא בעצי יער טרופי, מפלי מים, רצועת חוף ים עם שונית אלמוגים חול זהוב.. לכל אחד יש החלום והפנטזיה שלו, כולנו רוצים לקבל מסרים חיוביים בחלום, כולנו משתוקקים לקבל שמירה והגנה מסבא או סבתא בחלומות, בכול החלומות יש משאלה נסתרת, חלקם של החלומות מבטאים הם בעלי משמעות הקשורה למציאות ולהוויה היום יומית שלנו.

כיצד מיסטיקנים מומחים של "פתרון חלומות" יכולים לסייע לנו בהבנת החלום, משמעות הסמלים בחלום, ואיך להפוך את החלום לכלי לריפוי והגשמה עצמית.

כל חלום הוא ראי לנפש הפנימית, מעין הצצה לכל המחשבות המתרוצצות במוחנו במהלך היום, חלומות הם גם ביטוי לרצונות, לרגשות, לתחושות ולכל מה שקורה לנו בפנים.

חלומות יכולים גם להגשים את עצמם, כמו נבואה שמגשימה את עצמה, ולכן מיסטיקנים, ומומחים של פירוש חלומות רואים שיש בחלומות מסרים נבואיים.

ישנם הרבה אפשרויות לפרש חלום, לכל חלום יש משמעות אישית וייחודית משום שכל חלום שייך לחלום עצמו המשקף את עולמו הפרטי.

מיסטיקנים, הבקיאים בתורת החלומות, לא רק מהבחינה הרוחנית, אלה גם מהבחינה הפסיכולוגית יודעים לפרש חלום על פי המשמעות הסמלית, בכול סיפור, תרחיש או תסריט חלום יש מסר המועבר באמצעות סמל.


פתרון חלומות


מיסטיקנים - פירוש חלומות, מבינים שכדי לתת פתרון חלום מדויק, צריך להבין את אישיותו של החלום.

חלומות הם מעין היגד נפשי של החלום, תקשור בין חלקי תת המודע למודע, תת המודע הוא מעין מאגר ענק ואינסופי של כל מה שאנו חווים וחשים, מרגע הילדות, ועד לרגעי החיים האחרונים.

לפעמים אנו חשים בחלום שאנו צועדים בדרך לא מוכרת רצופה במכשולים ומראות מפחידים, דרך אבודה בחלום היא ביטוי למצב או אירוע שחווינו בעבר, הפחד מבטא טראומה, הסמלים בחלום הם בעצם תזכורת או רמז לחששות ולפחדים או ביטוי למאבק היום יומי שאנו עוברים כתוצאה מאותה טראומה.

זה טיבם של החלומות לעורר את המודעות העצמית, להיות לנו ליועץ אישי, להדליק נורות אדומות, לתת לנו הארות על כל מה שחיובי ושלילי.

פתרון חלומות און ליין

היום ישנם מספר אתרי אינטרנט של מיסטיקנים און ליין. הנותנים שרותי מיסטיקה תקשור בטלפון, ובכללם גם פתרון חלומות במענה טלפוני מידי. 

אתרי מיסטיקנים און ליין מחזיקים מיסטיקנים או מתקשרים מכל תחומי עולם המיסטיקה. ונותנים מגוון רחב של שרותי ייעוץ בטלפון כמעט בכול תחום, או בעיה. דבר המאפשר בחירה אישית של מיסטיקן או מיסטיקנית לפי תחומי המיסטיקה בו הם מתמחים.

אתר מיסטיקנים און ליין, פועל באמצעות האינטרנט ונותן שירות אישי ודיסקרטי בעלות שיחה טלפונית קבועה, לפי דקה. אם יש לכם חלום מטריד, ואתם מעוניינים לקבל פתרון חלומות על ידי מיסטיקנים מומלצים של פירוש חלומות, אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של מיסטיקנים - פירוש החלומות לבחור מומחה או מומחית של פתרון חלומות להתקשר לטלפון שמופיע באתר ולקבל מידית הסבר לחלום שחלמתם.


פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מהו אושר

טארוט און ליין