פתרון חלומות

פתרון חלומות


פירוש חלומות הינו שיטת אבחון לפענוח חלומות או פתרון חלומות.

חלום מבחינה פיזיולוגית, הוא הקול הפנימי של כלל הדברים מבחינה רגשית ומחשבתית שמתרחשת במוח במהלך שינה או סיכום כלל הפעולות והחווית בסוף היום.

ישנם הרבה דרכים של פתרון חלומות, אחת השיטות הידועות להבנת חלום או פירוש חלומות היא בשיטה הפסיכולוגית של פרויד, חלום הוא שיקוף של קונפליקטים תת מודעים הקשורים למיניות.

לעומת פרויד ישנם מספר גישות שונות של פתרון חלומות: פתרון חלומות לפי הקבלה, פתרון חלומות בתודעה רוחנית ובשיטה העתיקה, פתרון חלומות לפי יונג  לפיו חלומות הם ביטוי של תת המודע אותו חלק מוזנח שטרם התפתח באישיות האדם.

 הגישות השונות של הבנת החלום ופשרו לפי כל השיטות קשורות לתוכן החלום אופיו, והמצב הרוחני והנפשי של החולם לפני החלום.

סמלים בחלום יכולים להיות שייכים לדברים שונים ומשתנים מאיש לאיש,  לדוגמה נחש בחלום יכול להתפרש בכמה מובנים ויש בסמל נחש בחלום רמז לדבר מפחיד,  אישיות אשר צריך להיזהר ממנה בהיותה בעל אופי של נחש, יש הרואים בנחש בחלום סימן לכסף ועוד.

 אסור להתייחס אל חלומות כדבר בעל משמעות קבועה, היות ויש יותר מתפישה אחת של סמלים בחלום ובכדי לפענח חלומות צריך להבין את האירועים והסיפור שבחלום בכדי לקבל פתרון חלומות מדויק. יש גם יותר מפתרון אחד שהוא 'נכון' לגבי חלום מסויים.  מומחי של פתרון חלומות מומחי מיסטיקול 8 מציעים פירושים שונים לחלומות לפני הבנתם ותפיסתם הרוחנית והמיסטית.

סמלים בחלום

סמלים בחלום עוזרים לכל מומחה של פתרון חלומות להבין את החלומות ולפענח אותם, משה חלם חלום על עליה במדרגות לבית של סבתא, הבית של  סבתא הוא ברכה הגנה ושמירה, עליה במדרגות מאפיינים בדרך כלל התקדמות הצלחה, עליה ברמת החיים, בעבודה או בכל תחום אחר.

סמלים בחלום ניתן לפענח לפי מספר מובנים משום שהם יכולים להתפרש ולקבל משמעות שונה מאדם לאדם בהתאם לסיטואציות שהיו בחלום. לכן כאשר מומחה של פתרון חלומות רוצה לתת פירוש חלום עדיף לו לא  להתבסס יותר מדי רק על משמעות סמלים בחלום אלה לסיפור החלום כולו שממנו ניתן יהיה לפענח את משמעות הסמלים בחלום באופן מדויק יותר. 


חלום שייך לחולם


 כל חלום שייך לחולם ולהבנת חלום לפי הפסיכולוגיה הקוגניטיבית, כל דבר המופיע בחלום דמויות או חפצים, מקומות מייצגים את המציאות של החלום. ניסיון לעלות ולטפס על הר סבוך וסלעי שכל פעם גורם לחולם למעוד ולחזור לנקודת התחלה מלמד, על כישלון, תקיעות, חוסר יכולת וכוח להתמודד, ניסיון התמודדות ויכולת לקום ולהתמודד שוב ושוב, חזרה על שגיאות שוב ושוב ועוד כמה אפשריות.

חלומות ותת מודע

יש הרואים בחלומות תקשור רוחני ורגשי בין המודע לתת מודע, תקשור שביני לבין עצמי, במקרה כזה באמצעות פתרון חלומות נקבל תמונת אבחון חדה וברורה  בהשוואה לתחומי מיסטיקה אחרים כמו אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, פתיחה בקפה וקריאה בכף היד.  חלומות  משקפים הם ראי לנפש ומשקפים את כל מה שמתרחש בחיינו ברמה המודעת העצמית  וברמה  המודעות הפנימית העמוקה "תת הכרה"

 תת המודע מעביר באמצעות החלום בזמן השינה מסרים, סמלים, רמזים, מחשבות ותחושות שבאים מעולם שונה ואחר מהעולם המציאותי  המוכר לנו.


מיסטיקול 8 

שרותי מסטיקה תקשור און ליין על ידי מיסטיקנים מתקשרים און ליין.
פתרון חלומות  פירוש חלומות על ידי מומחי קבלה, מיסטיקנים, מתקשרים, מומחי מודעות עצמית ופסיכותרפיה הוליסטית בטלפון בכל בעיה ושאלה בנושא חלום חלומות, פתרון חלומות, פירוש חלומות, סמלים בחלום, מסרים בחלום ועוד. 24 שעות ביממה בשיחה אישית ודיסקרטית.

שלמה טל מיסטיקן ומתקשר מומחה של פתרון חלומות 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מהו אושר

טארוט און ליין