עוצמות האהבה

החזרת אהבה
כאב האהבה מנטרל אותנו מכוחות האהבה שעוטפת אותנו. הכאב שולט בו זמנית על המחשבה, הגוף, והנפש הרוחנית.

כח של מיסטיקנים ממרכז האור והמיסטיקה בישראל אינו ניתן למדידה ולהערכה. תקשור מביא את המתקשר או המתקשרת להבין את נפש האדם הכואב בגלל פרידה, בגידה, חוסר התאמה, קנאה ועוד...מתקשר מקבל תמונה מעולמות נסתרים המתגלים באינטואציה הפנימית העמוקה,שהם מעבר למימד הזמן והמקום. חלקם מגלגולים קדומים ועולמות ישנים. כוחו של המתקשר בזמן תקשור לסייע לייעץ ולכוון מבחינה רוחנית ומה עתיד הזוגיות, האם קיים קשר קרמתי, האם יש סיכוי לקרב לבבות מחדש ולתקן את הפגמים שהיו בקשר, או לסייע אנרגטית להתרפות מכאב הפרידה להשתנות במטרה להיות מוכן מחדש, לקשר זוגי חדש שיביאו לתוצאה חיובית.

תקשור הינו חוויה מופלאה, תקשור הינו כח פנימי של תחושות מענגות המשחררות מתוך המתקשר, כוחות של מקורות מידע, חכמה, ומגע עם האין סופי.

תקשור זה כוח שמניע את המתקשר לראות נסתרות, לחדור לעומק ההכרה ותת ההכרה של הזולת ולשלוף מהם אמיתות על האדם המתוקשר שאינו מודע להן. 

תקשור הוא באר עמוקה שממנו דולה המתקשר או המתקשרת את כוחם.

העולם בנוי מעצב ושמחה, טוב ורע, כאב ואושר, פחד ובטחון, עושר ועוני, הצלחה וכישלון, דבר והיפוכו. שאלות ותשבות.

שאלות נועדו לקבל אמיתות מהותיות על חיי ה-מתוקשרים דרך התשובות בשפה פשוטה ואפשרית. בתקשור ניתן להסביר את החוקים הבסיסיים של נפש האדם בשפה יום יומית פשוטה.

ניתן להגיד שתקשור זו שפה רוחנית מיסטית השייכת לעולם המיסטיקה והמיסטיקנים. המיסטיקה הינה תחום רחב ולא מוגבל של ידע נסתר, העוסק במתן תשובות לשאלות קיומיות החל מבריאת העולם האדם הראשון ועד היום.     
    
אין תחום בחיים שנעלם מעולם המיסטיקה, משמעות הקייום והעולם הנסתר והחבוי,  והתקשור נעלם מכוחו המופלא של החבור בין ההכרה לתת לתת ההכרה לא נוגע. 

מאת שלמה טל.מדריך ויועץ רוחני בשיטת חלום האור

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מהו אושר

טארוט און ליין