קבלה - אהבת חינם

אהבת חינםבכול המרחב הקיומי והווייתי שלנו קיים תהליך רוחני ופנימי המשפיע על דרך קבלת ההחלטות בחיינו. והצורה בה אנו חווים והווים את המציאות.

ישנו החלק הפנימי הרוחני הטהור, שיודע את עצמו והוויית, הרוצה באופן קבוע לממש את עצמו הגשמה עצמית בריאה ויצירה.

מול החלק הפנימי יש את החלק החיצוני...שפועל במציאות החיצונית והפיסית. לי לעצמי, חלק במכיר בכוחו ועצמתו, יכולת ספיגה וקליטה, הוא חבוט ומוכה ונצרב בזיכרון הטראומטי שלנו, זהו תדר גס, חוסם ומגביל את הרצון להתפתח ולפרוץ החוצה.

כאשר אנו נופלים ונחבטים, נצרב לנו בזיכרון הכאב מהנפילה, בכול פעם שנצטרך לרוץ ייתכן שנסרב לרוץ – כי בתת מודע קיימת חווית הנפילה.

מבחינה רוחנית ולפי הקבלה המצב הזה נקרא "סיבה ותוצאה" סיבה ומסובב. תגובה רפלקסית שאיננה שייכת למצב הנוכחי, אלא תוצאה של זיכרון שקשור לאירוע הקשור בנפילה.פעולה תת הכרתית.

הזמן הופך אותנו לאמנים של אמונה, אנו נמשכים כל פעם מחדש ליצירת מציאות חדשה, מבחינה רוחנית אנחנו מושכים או מזמנים אלינו דברים

האני הפנימי לעומת האני החיצוני עושה ומדבר, הוא מכיר ביש, ביכולת, ובכוחות הטמונות בתוכנו, הוא מאפשר מצבים של אהבה אושר שמחה אופטימיות, על סמך ידיעה, הוא נוטע בתוכנו רצון אמתי, לתת ולהעניק מתוכנו אהבת חינם. הוא לא מגביל אותנו, הוא מציב לנו דרכים נסתרות וחדשות, להעניק מתוכנו 

הבחירה באני הפנימי הרוחני תפגיש אותנו עם מציאות "היש" התפתחות הרצון, לתת דבר המאפשר מרחב גדול של יצירה ועשייה. משיכה של הטוב והשפע "אהבת חינם.


אהבת חינם היא תנועה וזרימה הרמונית של קבלה ונתינה, ידיעה פנימית וידיעה החיצונית, אשר מונע בכוחות אדירים למשוך ולזמן אלינו את הטוב ולקיים מרחבים גדולים של עשייה ויצירה.

להנהיג את המחשבה לשלוט בטוב, ללא אינטרס להתבונן בדברים הפשוטים בחיים, לעזור ולסייע במידת האפשר והיכולת האישית לתת ליקום אהבה, להקשיב לקול הפנימי, לצאת שוב ושוב למרחב היש. מרחב הבריאה והיצירה.שלמה טל מיסטיקן ומתקשר מדריך ויוצר רוחני למודעות עצמית דרך חלון האור.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מהו אושר

טארוט און ליין